fbpx
search

Kontaktpersoner och kontaktuppgifter



Eric Ceder

Konsultchef & vice VD eric.ceder@cloudpro.se +46 73 066 28 00

Rikard Elofsson

Driftchef rikard.elofsson@cloudpro.se +46 10 470 64 06

Morgan Sundkvist

Senior drifttekniker & säljare morgan.sundkvist@cloudpro.se +46 10 470 64 90

Julia Dora

Projektledare & marknadsansvarig julia.dora@cloudpro.se +46 10 470 65 56

Daniel Stiglert

Kundansvarig säljare daniel.stiglert@cloudpro.se +46 10 470 64 07

Anders Fernqvist

Kundansvarig säljare anders.fernqvist@cloudpro.se +46 70 026 67 83

Peter Lindén

Ansvarig IT-support peter.linden@cloudpro.se +46 10 470 65 51

Ytterligare kontaktinformation

E-post: info@cloudpro.se
Telefon (vxl):
010 – 140 63 00
Support: 010 – 470 65 40 / support@cloudpro.se / portal
Fakturafrågor: ekonomi@cloudpro.se
Medarbetare: Alla våra medarbetare


Skicka in din fråga direkt


Hantering av personuppgifter


Huvudkontor

Besöksadress: Tynäsgatan 10, 652 16 Karlstad